PopisNástup možný dle dohody se zaměstnavatelem.

Náplň práce:
práce na projektech v cementářském průmyslu (výroba slinku, pecní systémy); zpracování chemicko - technologických výpočtů, procesní schémata; hmotnostní a tepelné bilance, vzduchotechnické výpočty; zpracování projektových podkladů, podkladů pro nabídky; návrhy systémů pro snižování emisí škodlivin; spolupráce na spouštění pecních linek do provozu, garanční zkoušky; optimalizace provozu pecních linek; provozní měření (parametry procesních plynů) a jejich vyhodnocení; sledování trendů a podávání návrhů na zlepšení a inovaci.

Požadujeme:
vzdělání se zaměřením na procesní inženýrství / chemickou technologii; zájem se stále vzdělávat a zlepšovat v oboru; schopnost nebát se mluvit anglicky; znalost práce s MS Office (Word, Excel); řidičský průkaz sk. B; ochotu k pracovním cestám po ČR i zahraničí; zájem o dlouhodobou spolupráci (úzká specializace a delší zaškolení).

Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení; práci na zajímavých projektech; zázemí nadnárodní firmy; volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištění/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy v rámci pracovní doby; stravování v areálu; zaměstnanecké akce.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Martina Davidová:
- zasláním životopisu (CV) v českém a anglickém jazyce na adresu: martina.davidova@pspeng.cz.
- telefonicky na čísle 581 232 036 nebo 602 422 898 v čase od 8:00 do 15:00 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

IKN Czech s.r.o.
  • IKN Czech s.r.o.
  • Kontakt : Martina Davidová
  • Telefon : +420 602 422 898
  • E-mail : personalni@pspeng.cz
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

linek

zájem

provozu

zaměstnanecké

podkladů

pecních

zpracování

procesní

projektech

ochotu