PopisNástup možný ihned.
Pracovní náplň:
" Plánování expedice
" objednávání dopravy - LKW
" koordinace, zpracování a kompletaci zakázek s nakládkou a zákaznickým servisem
" evidence faktur za dopravu a zpracování příslušných statistických hlášení v dopravě
" evidence vzorků
" fakturace
" vystavování celních dokumentů
" komunikace s celnicí
" archivace dokumentace oddělení logistiky
Požadavky:
" Minimálně středoškolské vzdělání
" Praxe v oboru výhodou
" Znalost anglického jazyka výhodou
" PC, SAP výhodou
" Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem
Zaměstnanecké výhody:
zaměstnanecké benefity (13. plat, 700Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění,
5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu se hlašte telefonicky/osobně (PO - PÁ 8-16)/e-mailem.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBílinská 782/42, 419 01 Duchcov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

VITRABLOK, s.r.o.
  • VITRABLOK, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kováčová
  • Telefon : +420 417 818 221
  • E-mail : kariera@sevesglassblock.com
  • Adresa : Bílinská 782/42, 419 01 Duchcov

Klíčová slova

zpracování

nástup

plat

týdnů

připojištění 5

penzijní

příspěvek

700kčměsíčně

výhody zaměstnanecké

benefity