PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.. Nástup možný i dle individuální dohody.

Pracovní náplň:
příjem objednávek a jejich evidence; přidělování objednávek jednotlivým referentům k dalšímu zpracování; kontrola správnosto dokladů; zajišťování realizace zakázek a uzavírání dokladů

Požadujeme:
systematičnost a pečlivost; znalost práce na PC; SŠ vzdělání

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti; slevu na firemní produkty; dotované závodní stravování; kantýna; benefitní program u T-mobile (i pro rodinu); systém odměn; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bbenesova@krok-hranice.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKROK CZ, v.o.s. - prac. Hranice, Jaslo, Hranice, ul. Tovární, areál JASLO Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Blanka Benešová
  • Telefon : +420 581 698 365
  • E-mail : bbenesova@krok-hranice.cz
  • Adresa : KROK CZ, v.o.s. - prac. Hranice, Jaslo, Hranice, ul. Tovární, areál JASLO

Klíčová slova

objednávek

dle

firemní

pracovní

znalost

práce

vzdělánínabízíme práci

stabilní

společnosti

slevu