PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail expedice.mostkovice@mattoni.cz. Do předmětu zprávy uveďte řidič VZV.
Požadujeme: odpovědnost za správnost prováděných operací, aktivní přístup k práci, spolehlivost a svědomitost.
Náplň práce: vykládka a nakládka zboží pomocí VZV (zajištění průkazu VZV ve firmě), výdej zboží pomocí čtečky čárových kódů, vychystávání zboží.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání ve významné společnosti, firemní benefity.
PD: ranní směna 5:00-13:00 hod., odpolední směna 11:00-19:00 hod. Pracoviště: Mostkovice 529 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLantaron s.r.o. - Mostkovice, Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

Lantaron s.r.o.
  • Lantaron s.r.o.
  • Kontakt : Pavol Novák
  • E-mail : expedice.mostkovice@mattoni.cz
  • Adresa : Lantaron s.r.o. - Mostkovice, Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice

Klíčová slova

pomocí

zboží

hod

směna

vzv

vychystávání

průkazu

firmě

výdej

čtečky