PopisPožadujeme: SŠ/VŠ, anglický jazyk na komunikační úrovni v mluvené i psané formě, uživatelská znalost Microsoft Office, samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, smysl pro detail, vysoké pracovní nasazení.
Náplň práce: vedení administrativní agendy v rámci provozní kanceláře, spolupráce s vedením společnosti, komunikace se zástupci jednotlivých oddělení i obchodními partnery, spoluúčast při realizaci projektů, organizace porad vedení společnosti.
Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT, od 01.01.2020 5 dní dovolené navíc.
Pracovní doba je pevná: 8-16 hod Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-29T17:43:35

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

komunikační

práce

vedení

požadujeme

moderním

kčsměna

hodnotě

stravenky

provozu

novém