PopisNástup možný dle dohody. PP na dobu určitou (zástup za MD a RD, délka PP se může měnit).

Požadujeme:
vzdělání právního zaměření; orientace v oblasti geodézie a/nebo katastru nemovitostí výhodou.

Náplň práce:
zjišťování projevu vůle osob uvedených ve smlouvě; zkoumání stanovených náležitostí návrhů na vklad a právní listiny předložené k zápisu do katastru podle právních předpisů a rozhodování o povolení vkladu práv k nemovitostem do katastru; Zpracování návrhu zápisu práv a změn jiných údajů katastru (budoucího stavu) v informačním systému katastru nemovitostí.

Nabízíme:
zaměstnanecké výhody v kontextu zákoníku práce a interních norem úřadu
Náplň práce bude dále konkretizována při ústním pohovoru.
Pracovní doba: pružná, pevný blok 8 - 13 hod., pružné bloky 6 - 8 hod. a 13 - 18 hod.

Zájemci se mohou hlásit:
- Přihlášky včetně strukturovaného profesního životopisu s přehledem dosavadní praxe a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 16. 8. 2019 na adresu: Ing. Marek Vysloužil, ředitel Katastrálního pracoviště Přerov, Husova 2, 750 11 Přerov nebo na e-mail: marek.vyslouzil@cuzk.cz
Podrobnější údaje k pracovní náplni je možné získat u zástupkyně vedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Přerov, Mgr. Markéty Calabové, tel. 581 706 930.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKatastrální pracoviště Přerov, Husova 2846/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně23630 Kč Mzda maximálně35530 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj
  • Katastrální úřad pro Olomoucký kraj
  • Kontakt : Sekretariát Kat.prac.Přerov
  • Telefon : +420 581 706 937
  • E-mail : kp.prerov@cuzk.cz
  • Adresa : Katastrální pracoviště Přerov, Husova 2846/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

katastru

přerov

hod

právních

práv

pracoviště

zápisu

práce

blok

pevný