PopisPožadujeme: vzdělání v oboru strojní záměčník nebo mechanik, praxe min. 1 rok na obdobné pozici ve výrobní společnosti, hledáme pracovitého člověka se zájmem o řemeslo, výhodou - zkušenost s obráběcími stroji ( fréza, soustruh )

Náplň práce: údržba a opravy strojů a zařízení ve spolupráci s elektroúdržbou, zajištění výrobní a technické provozuschopnosti výrobních zařízení, aktivní zapojení při řešení krizových a nestandartních situací, aktivní zapojení při odstraňování prostojů strojního zařízení

Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, odborné vzdělávání

kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod., Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBRANO a.s. závod Jilemnice, Na Račanech 100, 514 01 Jilemnice Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

BRANO a.s.
  • BRANO a.s.
  • Kontakt : Martina Valentová
  • Telefon : +420 604 297 724
  • E-mail : martina.valentova@brano.eu
  • Adresa : BRANO a.s. závod Jilemnice, Na Račanech 100, 514 01 Jilemnice

Klíčová slova

aktivní

zařízení

zapojení

výrobní

prostojů

zajištění

technické

provozuschopnosti

výrobních

řešení