PopisMísto výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Yatskovska Mariia, tel.: +420 770131898, e-mail: Mariia.yatskovska@conduent.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Náplň práce:
Koordinace procesů v oblasti informačních technologií, koordinace IT rozvoje.
Poskytování technické podpory pro interní uživatele počítačů s operačním systémem Mac a Windows. Odpovědnost za řešení technických problémů (použití IT ticketing systému), koordinace technických procesů, instalace aktualizací, spravování síťových problémů, nastavení a řešení problémů s faxy, kopírkami, telefonními zařízení, tiskárnami v kancelářích, pravidelný kontakt s managementem na pobočce i s IT manažerem mimo pobočku.

Požadujeme: Zkušenosti s Mac OS; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; umění efektivně řešit problémy; orientace na dlouhodobý, stabilní výkon.

Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; moderní pracoviště v Praze.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěConduent Czech Republic s.r.o. - Praha, původní název firmy: ACS Czech Republic s.r.o Mzda minimálně42000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

Conduent Czech Republic s.r.o.
  • Conduent Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Mariia Yatskovska
  • Telefon : +420 770 131 898
  • E-mail : Mariia.yatskovska@conduent.com
  • Adresa : Conduent Czech Republic s.r.o. - Praha, původní název firmy: ACS Czech Republic s.r.o

Klíčová slova

problémů

stabilní

mac

řešení

technických

procesů

zkušenosti

schopnost

pracovat

samostatně