PopisNáplň práce:
1. Budete zodpovědný za podnikový obchodní marketing a splnění různých ukazatelů výkonu stanovených pobočkou, včetně rozvoje cílových zákazníků a udržování distribučních kanálů;
2. Identifikování obchodních požadavků zákazníků a navrhnutí inovativních řešení finančních produktů a služeb;
3. Budete odpovědný za přeshraniční obchodní, domácí a zahraniční obchodní spolupráci, včetně financování a poskytování úvěrů;
4. Komunikování s ústředním podnikovým obchodním oddělením, čínskými a zámořskými pobočkami a podporování činnosti a odpovědnosti pobočky;
5. Komunikování s dceřinými společnostmi společnosti BoCom, rozvíjení úvěrových možností a podporování inovativního rozvoje podnikání pobočky;
6. Řízení vedení účtu, žádosti o úvěr atd. prostřednictvím interního operačního systému v souladu s úvěrovými politikami a provozními požadavky banky;
7. Budete zodpovědný za kontrolu rizik, kontrolu dodržování předpisů a provádění protiprávního jednání a protiprávního jednání během celé obchodní operace;
8. Předkládání zpráv a výkazů řídícímu útvaru;
9. Účastnění se výzkumu v průmyslu, shromažďování a vykazování regulačních údajů;
10. Pomáhání při každodenní správě oddělení korporátního bankovnictví;
Požadované vzdělání: bakalářské, preferujeme v oboru financí nebo mezinárodního. businessu
Upřednostňováni kandidáti se zkušeností s praxí v multikulturním prostředí.
Požadované dovednosti:
• Plynulost v čínštině (ústní i písemná)
• Znalost aplikací MS Office
• Vynikající psaní a komunikační dovednosti
• Samo-motivované, nezávislé myšlení a týmový duch
Životopisy v čínštině a angličtině zasílejte k rukám paní Li: li.jinyang@bankcomm.com Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T05:15:40

Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
  • Kontakt : Li Jinyang
  • E-mail : li.jinyang@bankcomm.com
  • Adresa : Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod - MVP, Praha

Klíčová slova

obchodní

jednání

zákazníků

zodpovědný

komunikování

kontrolu

dovednosti

podporování

protiprávního

čínštině