PopisMísto výkonu práce: Mezní 3312/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa.
Informace:
* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* zajímavé finanční ohodnocení
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 70Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodinové směny)
* zázemí stabilní společnosti
* 4 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
* smlouva na dobu určitou (následně na dobu neurčitou)

Náplň práce:
* manipulace s VZV
* vychystávání materiálu dle objednávkových listů
* zásobování provozu (zajištění dostatek materiálu pro výrobu)
* dodržování provozní předpisy
* dodržování BOZP a PO
* udržování čistoty na pracovišti

Požadavky:
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* manuální zručnost
* spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349 . Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

SEVEROTISK s.r.o.
  • SEVEROTISK s.r.o.
  • Kontakt : Petra Klímová
  • E-mail : petra.klimova@severotisk.cz
  • Adresa : Mezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Klíčová slova

práce

dodržování

příspěvek

materiálu

dobu

místo

provozu

předpisy

provozní

výrobu