PopisPožadujeme: Zájem o práci ve skladu; Pečlivost, zodpovědnost, smysl po pořádek;
praxe s obsluhou VZV výhodou; ŘP: B+E výhodou
Náplň práce: údržba objektů; rozvoz zboží;
manipulace a skladování materiálu - nakládka a vykládka vozů
kompletace výrobků; balení zásilek k expedici; obsluha VZV a další manipulační techniky
Nabízíme: Různorodou a perspektivní práci; Zázemí expandující rodinné společnosti
Atraktivní mzdové ohodnocení; Rodinné zázemí s příjemnou firemní kulturou
4 týdny dovolené; Stravenky;
Možnost zakupit veškeré zboží i z dalších zpřízněných obchodů za nákupní ceny;
Dary při životních výročích
Žívotopis zašlete na email: subrt@subrt.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠubrt cz s.r.o., Nemanická 1266, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

ŠUBRT cz s.r.o.
  • ŠUBRT cz s.r.o.
  • Kontakt : František ml. Šubrt
  • E-mail : subrt@subrt.cz
  • Adresa : Šubrt cz s.r.o., Nemanická 1266, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10

Klíčová slova

práci

zázemí

rodinné

vzv

požadujeme

dovolené

expandující

společnosti atraktivní

mzdové

ohodnocení