PopisNástup možný i dle dohody.

Pracovní náplň:
vytváření šablon; polohování střihových dílů

Požadavky:
SŠ vzdělání v oděvním oboru nebo vyučení s min. 3 letou praxí v oboru; uživatelská znalost práce na PC; pečlivost; kreativita

Nabízíme:
stravování na pracovišti; kantýna; zvýhodněné telefonování T-mobile; benefitní program

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) do 31.8.2019 na e-mail: bbenesova@krok-hranice.cz;
- telefonicky na čísle 581 698 365 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKROK CZ, v.o.s. - prac. Hranice, Hranice Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Blanka Benešová
  • Telefon : +420 581 698 365
  • E-mail : bbenesova@krok-hranice.cz
  • Adresa : KROK CZ, v.o.s. - prac. Hranice, Hranice

Klíčová slova

oboru

nástup

benefitní

pracovišti

kantýna

zvýhodněné

telefonování

tmobile

programzájemci

pečlivost