PopisNáplň práce: jedná se o pozici administrativního pracovníka/ce a manažera/ky v neziskové organizaci zaměřující se na dotační politiku. Pracovní místo je složeno ze dvou polovičních úvazků, kdy bližší informace o přesné pracovní náplni budou poskytnuty při osobním pohovoru.
Pracovní doba: 8.00 - 16.00 hod.
Požadujeme: výbornou znalost práce na PC, samostatnost a schopnost nastudovávat nové materiály, komunikativnost.
Kontakt: p. Roman Čarek, tel.: 602113600, e-mail: info@branapisecka.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČížová 75, 398 31 Čížová Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T02:12:48

Společnost

MAS BRÁNA PÍSECKA z.s.
  • MAS BRÁNA PÍSECKA z.s.
  • Kontakt : Roman Čarek
  • Telefon : +420 602 113 600
  • E-mail : info@branapisecka.cz
  • Adresa : Čížová 75, 398 31 Čížová

Klíčová slova

práce

pracovní

náplň

poskytnuty

osobním

pohovoru pracovní

doba

hod požadujeme

výbornou

samostatnost