PopisPOMOCNÍ KUCHAŘI *
Pracovní poměr na 2 roky s možností prodloužení
Požadujeme: spolehlivost, základní znalosti přípravy asijských pokrmů a zpracování mořských ryb, odolnost vůči stresu, pečlivost, cit pro čistotu a pořádek
Náplň práce: pomocný kuchař do asijského bistra
Nabízíme: podnikové stravování, příspěvky na ubytování
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 11:00 h. na čísle: 773 982 885 nebo e-mailem na: ngox.ape@gmail.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGolden Riviera Investment s.r.o. 01, Banyan Bistro, Quan Moi, OC Galerie na Smetance, Vsetín Mzda minimálně14800 Kč Mzda maximálně16800 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Golden Riviera Investment s.r.o.
  • Golden Riviera Investment s.r.o.
  • Kontakt : Nguyen Phuong Ngoc
  • Telefon : +420 773 982 885
  • E-mail : ngox.ape@gmail.com
  • Adresa : Golden Riviera Investment s.r.o. 01, Banyan Bistro, Quan Moi, OC Galerie na Smetance, Vsetín

Klíčová slova

pomocní

podnikové

pořádek náplň

práce

pomocný

kuchař

asijského

bistra nabízíme

stravování

cit