PopisNáplň práce:
péče o klienty v jejich přirozeném prostředí; pečovatel/ka svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů; jednoduché vedení dokumentace; individuální plánování; účast na poradách týmu, metodické vedení a supervize

Požadujeme:
empatii a respekt; flexibilitu; vstřícnost a ochotu učit se novým věcem; schopnost práce v týmu; ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době; trestní rejstřík bez záznamu, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost; dokončené základní vzdělání; praxe vítaná ale není podmínkou; výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel; řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto

Nabízíme:
benefity: příspěvek na dopravu, ošacení a mobilní telefon, stravenky, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie, supervize.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr. Jana Vargová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: kojetin@senior-care.cz,
- telefonicky ve dnech PO - PÁ od 8:00 do 15:00 hod. na čísle 601 541 231.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSenior Care pečovatelská služba o.p.s., pracoviště Kojetín, náměstí Míru 959, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

Senior Care pečovatelská služba o.p.s.
  • Senior Care pečovatelská služba o.p.s.
  • Kontakt : Jana Vargová
  • Telefon : +420 601 541 231
  • E-mail : kojetin@senior-care.cz
  • Adresa : Senior Care pečovatelská služba o.p.s., pracoviště Kojetín, náměstí Míru 959, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín

Klíčová slova

ochotu

pracovní

vzdělání

týmu

individuální

vedení

pracovníka

vzdělávací

stravenky

telefon