PopisMísto výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
1. kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
- vyučení technického směru, (obor Obráběč kovů/Soustružník výhodou),
- znalost čtení výkresové dokumentace,
- praxe na obdobné pozici cca 1 rok,
- vazačský průkaz výhodou,

Náplň práce:
- Soustružení rádiusů, přechodů mezi průměry a vrtání děr
- Práce podle TP, znalost výkresové dokumentace
- Vázání a upínání břemen,
- Obsluha jeřábu o nosnosti do 12,5t s ovládáním ze země

Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Hrubá měsíční mzda: od 23 180 Kč + příplatky 1 174 Kč do 25 580 Kč + příplatky 1 174 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně23180 Kč Mzda maximálně26754 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

příplatky

znalost

dokumentace

výkresové

příspěvek

práce

prémiehrubá

mzda

břemen

obsluha