PopisMísto výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
1. kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
- střední odborné vzdělání strojního zaměření,
- praxe na obdobné pozici výhodou,
- svářečský průkaz Z-M1 v ochranné atmosféře,
- svařování elektrickým obloukem,
- drážkování a řezání oceli kyslíkem,
- vazačský průkaz a jeřábnický průkaz výhodou.

Náplň práce:
- navařování rovinných, válcových, tvarových ploch,
- manipulace s odlitky a vizuální kontrola tloušťky návarů,
- svařování součástí z ocelových tyčí, plechů, profilů a trubek,
- opravy vad na odlitcích,
- vázání a přeprava břemen pomocí jeřábu.

Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Hrubá měsíční mzda: od 24 499 Kč do 26 899 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně24499 Kč Mzda maximálně26899 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

průkaz

svařování

příspěvek

místo

jeřábuzaměstnanecké

pomocí

břemen

přeprava

vázání

odlitcích