PopisSKLADNÍK / SKLADNICE
- PP na dobu neurčitou, možnost DPP, DPČ, nástup možný ihned
- Náplň práce: příjem a výdej zboží, péče o zákazníky, skladová evidence, komunikace se zákazníkem
- Požadujeme: ŘP sk. B, ŘP sk. C, E - výhodou
- Nabízíme: závodní stravování, zřízení řidič. oprávnění C + E a profesního průkazu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Šafařík David, tel. 777 201 406, e-mail: dvorackova@sindlers.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠINDLER´S., s.r.o. [762], Černilovská 13/12, 50003 Hradec Králové 3 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

ŠINDLER'S., s.r.o.
  • ŠINDLER'S., s.r.o.
  • Kontakt : David Šafařík
  • Telefon : +420 777 201 406
  • E-mail : dvorackova@sindlers.cz
  • Adresa : ŠINDLER´S., s.r.o. [762], Černilovská 13/12, 50003 Hradec Králové 3

Klíčová slova

skladník

případě

závodní

stravování

zřízení

řidič

oprávnění

profesního

průkazu

zájmu