PopisPracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
- střední odborné vzdělání v oboru elektro (výuční list),
- platná vyhláška 50/1978 §6,
- praxe na obdobné pozici,
- schopnost práce ve výškách a nad volnou hloubkou,
- schopnost práce ve směnném (nepřetržitém) provozu,
- zodpovědnost.

Náplň práce:
- kontrola a opravy zařízení úseku Aglomerace,
- odstraňování poruch agregátů aglomerace a vysokých pecí,
- práce na všech druzích el. napětí,
- opravy el. instalací a rozvodů na výrobních zařízeních.

Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěArcelorMittal Ostrava a..s./ Liberty Ostrava a.s., Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava Mzda minimálně25740 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

Liberty Ostrava a.s.
  • Liberty Ostrava a.s.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : ArcelorMittal Ostrava a..s./ Liberty Ostrava a.s., Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava

Klíčová slova

práce

opravy

schopnost

příspěvek

pracoviště

rozvodů

výhody

zařízeníchzaměstnanecké

výrobních

instalací