PopisPracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického směru,
- určeno pro absolventy,
- schopnost rychle se orientovat,
- ochota učit se a zodpovědnost,
- schopnost a ochota pracovat na směny (v nepřetržitém provoze).

Náplň práce:
- odstraňuje složité poruchy na el. zařízení
- vyhledává poruchy pomocí PC
- provádí opravy a údržbu svařovacího zařízení a opravy poškozených svařovacích vodičů
- provádí kontrolu el. protipožární signalizace
- provádí kontrolu el. ručního nářadí a el. spotřebičů během používání
- provádí vázání břemen.

Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěArcelorMittal Ostrava a..s./ Liberty Ostrava a.s., Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava Mzda minimálně25730 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-31T01:54:42

Společnost

Liberty Ostrava a.s.
  • Liberty Ostrava a.s.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : ArcelorMittal Ostrava a..s./ Liberty Ostrava a.s., Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava

Klíčová slova

provádí

kontrolu

příspěvek

opravy

zařízení

poruchy

schopnost

ochota

bezúročné

výhody