PopisPROJEKTOVÝ TECHNIK (České Budějovice)

Náplň práce:
•Tvorba projektové dokumentace v oboru chladírenských technologií pro supermarkety, hypermarkety, diskontní prodejny a sklady potravin
•Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v rámci skupiny HAUSER
•Navrhování chladících systémů a příprava technické dokumentace
•Vytváření cenových nabídek
•Komunikace se zákazníky a technickými týmy v rámci EU

Požadujeme:
•Technické vzdělání nebo prokazatelný zájem o techniku (ideálně chlazení, TZB, elektro, apod.)
•Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
•Praxe v obdobném oboru podmínkou
•Ochota občasného cestování v rámci ČR a EU
•ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:
•Zázemí mezinárodní expandující společnosti
•Různorodou a perspektivní práci
•Odborné zaškolení od kolegů v ČR a v Rakousku
•Možnost profesního růstu
•Atraktivní mzdové ohodnocení
•Věrnostní prémie dle odpracované doby
•Smlouvu na dobu neurčitou
•Flexibilní pracovní dobu
•Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
•Dotované stravování
•5 týdnů placené dovolené
•Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
•Místo práce: České Budějovice
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKamarytova 2689, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-30T11:37:08

Společnost

HAUSER spol. s r.o.
  • HAUSER spol. s r.o.
  • Kontakt : Erika Nová
  • Telefon : +420 388 404 345
  • E-mail : erika.nova@hauser.com
  • Adresa : Kamarytova 2689, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

rámci

české

oboru

projektový

práci odborné

ohodnocení věrnostní

mzdové

růstu atraktivní

profesního

rakousku možnost