PopisZkušební technik pro laboratoř analytické chemie - vhodné pro muže i ženy (spíše pro muže)
Náplň práce: samostatná analytická činnost v oblasti GC/MS a HPLC analýz
Požadujeme:VŠCHT nebo jiné vysokoškolské/univerzitní vzdělání chemického zaměření, praxe v oblasti chemických analýz vítána, výborná znalost chromatografických metod (HPLC, GC/MS), aktivní znalost AJ, znalost práce na PC, odpovědnost, systematičnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost a samostatná práce.
Zkušenosti s vedením práce dle standardů 17025 a ŘP skupiny B výhodou
Čistý trestní rejstřík.
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna, stravenky, zaměstnanecké benefity.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTechnický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.- Zkušební ústav lehkého průmyslu - ČB, Čechova 395/59, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
  • Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
  • Kontakt : Martina Ing.Mrhalová
  • Telefon : +420 603 202 010
  • E-mail : mrhalova@tzus.cz
  • Adresa : Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.- Zkušební ústav lehkého průmyslu - ČB, Čechova 395/59, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

znalost

práce

gcms

oblasti

samostatná

hplc

dle

standardů

dnů

výhodou čistý