PopisCO BUDETE DĚLAT
• Provádět průběžné a finální inspekce výrobků
• Připravovat podklady pro uvolnění výrobků na základě finální kontroly
• Správa a vedení dokumentace v oblasti kvality
• Spolupráce s ostatními kolegy při inspekcích výrobků

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
• Vzdělání SOU (strojní nebo technické vzdělání výhodou)
• Schopnost číst a orientovat se ve strojírenských výkresech
• Základní znalost anglického jazyka a práce s MS Office
• Samostatnost, spolehlivost, schopnost řešit problémy

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Zajímavé mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe, bonusový systém
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Firemní kurzy anglického jazyka, příspěvek na dopravu
• Zahraniční pracovní cesty
• Dotované závodní stravování, finanční odměny za jubilea
• Práci v renomované společnosti ve svém oboru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRačice 126, 411 08 Štětí Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

2 JCP a.s.
  • 2 JCP a.s.
  • Kontakt : Kristýna Štorková
  • Telefon : +420 725 506 050
  • E-mail : storkova@2jcp.cz
  • Adresa : Račice 126, 411 08 Štětí

Klíčová slova

vzdělání

finální

pracovní

jazyka

anglického

schopnost

dělat

systém

doby

začátekkonec