PopisMísto výkonu práce: provoz Aš. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00.
Požadujeme: min. ÚSO - technický směr, praxe v oboru vítána, zkušenost s vedením týmu vítána, dobrá znalost práce na PC, vhodné pro absolventy, ŘP"B", přesnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědný přístup k práce, schopnost rychlého rozhodování, samostatnost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, orientace v projektové dokumentaci, znalost vodohospodářské legislativy výhodou.
Náplň práce: provozovat kanalizace a objekty čerpacích stanic dle schválených provozních řádů, provádět údržbu a kontrolovat technický stav kanalizací a objektů kanalizační sítě, provádět přípravu a včasné odstraňování poruch na kanalizační síti a objektů kanalizace, zajišťovat přípravu staveb včetně vytyčení podzemních sítí a zařízení, provádět technické přejímky, kontroly pokládky a tlakových zkoušek nových objektů kanalizační sítě.
Nabízíme:prémie,stravenky, zajímavé firemní benefity, 5 týdnů řádné dovolené. Kontakt pro zájemce: profesní životopis s údaji o dosavadním vzdělání, praxi, osobních znalostech a dovednostech zasílejte na e-mail: divisova@seznam.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCHEVAK Cheb, a.s. -004, provoz Aš, Aš, 352 01 Aš 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-31

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

CHEVAK Cheb, a.s.
  • CHEVAK Cheb, a.s.
  • Kontakt : Dominika Divišová
  • Telefon : +420 354 414 261,354 414 257
  • E-mail : divisova@chevak.cz
  • Adresa : CHEVAK Cheb, a.s. -004, provoz Aš, Aš, 352 01 Aš 1

Klíčová slova

práce

provádět

objektů

kanalizační

vítána

přípravu

technický

kanalizace

znalost

pracovní