PopisNáplň práce: odborné práce v oblasti optiky a optometriky
Požadujeme: ÚSO vzdělání v oboru optik, nadšení pro obor, komunikativnost, sledování nových trendů v oblasti
Nabízíme: práci v moderně vybavených vyšetřovnách, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, skvělý tým kolegů, zaučení, 20 dní dovolené, stravenky, slevy na výrobky
Pracovní doba: pružná pracovní doba (v rozmezí 8.00 - 18.00 hod. po - pá)
První kontakt: p. Romana Marmazinská, e-mail: romana.marmazinska@optiscont.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOptiscont s.r.o. Písek, Čechova 448/4, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Optiscont s.r.o.
  • Optiscont s.r.o.
  • Kontakt : Romana Marmazinská
  • E-mail : romana.marmazinska@optiscont.cz
  • Adresa : Optiscont s.r.o. Písek, Čechova 448/4, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

pracovní

doba

práce

stravenky

neurčitou

skvělý

tým

kolegů

zaučení

dní