PopisFYZIOTERAPEUT/ FYZIOTERAPEUTKA
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: ukončené vzdělání úředně ověřené v oboru fyzioterapeut v indexu K3 (zdravotník s VŠ se specializovanou způsobilostí nebo zvlášení odbornou způsobilostí, fyzioterapeut s osvědčením k výkonu bez odborného dohledu a se zvlášní způsobilostí, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, znalost práce na PC,
- Náplň práce: výkon práce dle kompetencí daných vyhláškou
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatek za ošetřovatelství ve výši 6 000,-Kč, po zapracování navíc osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; ubytování zaměstnanců mezi směnami zdarma v jednolůžkových pokojích, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, další benefity do výše 22 000,-kč.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí - pátek 8 - 15 hod), nebo e-mailem, kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel. 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Lenka Páralová
  • Telefon : +420 725 926 089
  • E-mail : lparalov@ddhk.cz
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

fyzioterapeut

práce

způsobilostí

příplatek

dle

dovolené

zaměstnanců

ubytování

zařízení

stravovacím