PopisLABORANT / LABORANTKA (zdravotní laborant) - Oddělení anorganických analýz
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádění fyzikálně chemických analýz (úsek analýz odpadních vod), vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách, spolupráce na zajištění chodu laboratoře a na tvorbě předpisové dokumentace
- Požadujeme: SŠ (Bc.) chemického zaměření, znalost analytické chemie, minimálně ukončené středoškolské studium, praxe v laboratoři výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Nabízíme: práce na plný úvazek (zpočátku možno i na zkrácený úvazek), velmi pestrá práce v analytické laboratoři, příjemný pracovní kolektiv, smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, zázemí státní organizace, příspěvek na stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.karnikova@zuusti.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Regionální pracoviště Hradec Králové, Habrmanova 154/18, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně17600 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kárníková
  • Telefon : +420 734 575 349
  • E-mail : katerina.karnikova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Regionální pracoviště Hradec Králové, Habrmanova 154/18, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

laborant

organizace

státní

dle

úvazek

laboratoři

analytické

analýz

praxe