Popisnáplň práce a požadavky: aktivní obsluha zákazníků, prodej zboží a služeb, poradenství, uzavírání splátkových smluv. Péče, vzhled a čistota prodejny, prozákaznický přístup, komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme:
- kompletní zaškolení a neustálé vzdělání v oboru
- motivující systém odměňování
- možnost zvýhodněných cen
- přátelskou atmosféru
- zázemí stabilní společnosti
Vhodné pro OZP.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně nebo e-mailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMiřejovice 15, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Dana Matěková
  • Dana Matěková
  • Kontakt : Dana Matěková
  • Telefon : +420 777 250 225
  • E-mail : 1048.ltm@gmail.com
  • Adresa : Miřejovice 15, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

náplň

přátelskou

vzdělání

oboru

motivující

systém

odměňování

možnost

zvýhodněných

cen