PopisNáplň práce:
Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování
rozpočtů staveb
Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací
Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času
pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - stavební obor
Výhodou praxe ve výstavbě a rozpočtování inženýrských a dopravních staveb (může být i absolvent)
Výborná znalost práce na PC - excel, word, outlook, CAD, RTS, KROS
Schopnost komplexního zpracování rozpočtů
Přehled cen v oboru stavebnictví
Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných
zakázkách
Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti
Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
Rychlost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost
Způsob prvního kontaktu:
- osobně v OPO-Čt od 8.00-14.00 hod. po předchozí telefonické dohodě, na pohovor s sebou životopis
- e-mailem
- telefonicky Po-Pá od 8.00-15.00 hod.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPřívozní 114/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Raeder & Falge s.r.o.
  • Raeder & Falge s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kohout
  • Telefon : +420 725 505 495
  • E-mail : personalni@raeder-falge.cz
  • Adresa : Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

stavební

materiálu

práce

stavebních

zpracování

materiálů

podkladů

rozpočtování

hod

veřejnýchzakázkáchschopnost