PopisPrvní kontakt písemně:
Písemné přihlášky včetně ostatních požadovaných dokumentů zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 15.8.2019 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na vedoucího Oddělení strategického rozvoje"
Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.
Doklady poskytnuté k výběrovému řízení u nevybraných uchazečů budou po jeho ukončení neprodleně skartovány v souladu s právními předpisy.
Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Předpokládaný termín výběrového řízení: v týdnu od 19. - 23.8.2019
KONTAKTNÍ OSOBY:
- Mgr. et Bc. Zdeňka Blišťanová, starostka města, tel.: 584 498 151, e- mail: starosta@mujes.cz
- Vítězslava Churá, personalistka, tel.: 584 498 104, e-mail: vitezslava.chura@mujes.cz
PŘEDPOKLADY PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY:
- státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
- věk min. 18 let
- svéprávnost
- občanská a morální bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
POŽADOVANÉ DOKLADY:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na: www.jesenik.org v sekci Volná pracovní místa):
- strukturovaný profesní životopis
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- lustrační osvědčení a čestné prohlášení o splnění podmínky zák. č. 451/1991 Sb. (alespoň potvrzení o přijetí žádosti MV ČR) - zákon se nevztahuje na občany narozené po 1.12.1971 - od těchto uchazečů se nevyžaduje předložení lustračního osvědčení ani čestného prohlášení)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- metodicky řídí, koordinuje a kontroluje pracovní úkoly Oddělení strategického rozvoje,
- pravidelně aktualizuje strategický plán rozvoje města a koordinuje jeho realizaci, zpracovává a vyhodnocuje akční plány,
- tvoří a aktualizuje koncepční dokumenty v oblasti strategického rozvoje města
- identifikuje a monitruje národní a evropské zdroje finančních podpor,
- vede databázi dotačních projektů města
- posuzuje návaznost projektů na strategii města,
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně nejlépe v oboru veřejná správa, regionální rozvoj nebo ekonomika management
- základní orientace v zákonech č. 128/2000 Sb., o obcích, zák.č. 312/2002 Sb. o úředních územích samosprávných celků, zák.č. 262/2006 Sb. zákoník práce, zák. č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, zákona č. 248/2000 Sb., o podpoře regionálního rozvoje
- výborná znalost anglického jazyka
- výborná znalost práce na PC
- velmi obré komunikační a řídící schopnosti
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz sk. B
VÝHODA:
- ukončené vzdělání magisterského stupně ve zmíněných oborech
- zkušenosti s tvorbou strategických plánů
- praxe ve veřejné správě
- zkušenosti z oblasti dotačních titulů EU a ČR
INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
- 11. platová třída (platový stupeň podle délky započitatelné praxe v souladu s přílohou č.2 nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění nařízení vlády č.332/2018 Sb.)
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- plný pracovní úvazek
- pracov Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěsto Jeseník - Tovární, Tovární 1287/4, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

Město Jeseník
  • Město Jeseník
  • Kontakt : Vítězslava Churá
  • Telefon : +420 584 498 104
  • E-mail : vitezslava.chura@mujes.cz
  • Adresa : Město Jeseník - Tovární, Tovární 1287/4, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

řízení

jeseník

pracovní

práce

strategického

dotačních

výběrové

oddělení

místo

výběrovému