PopisNástup ihned. Profesní životopisy zasílat na e-mail: farmunion@farmunion.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Pracoviště: Kostelecká 4, Prostějov, PD: Po - Pá, pružná pracovní doba
Požadavky: SŠ/VŠ obor strojírenství nebo elektrotechnika výhodou, zkušenosti v profesi jsou vítány, ŘP sk. B, manuální zručnost, znalost práce na PC (kancelářské programy), znalost práce na menších obráběcích strojích, znalost svařování výhodou, znalost AJ/NJ předností (není podmínkou), flexibilita, spolehlivost, dochvilnost a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: servis a technická podpora strojů a zařízení pro potravinířství a nápojový průmysl + pokud situace vyžaduje pomoc s obchodní agendou
Benefity: pružná pracovní doba Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěFARM UNION EUROPE s.r.o.., Kostelecká 249/4, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T02:04:32

Společnost

FARM UNION EUROPE s.r.o.
  • FARM UNION EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : E-mail
  • E-mail : farmunion@farmunion.cz
  • Adresa : FARM UNION EUROPE s.r.o.., Kostelecká 249/4, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

znalost

práce

výhodou

pružná

pracovní

nástup

trestní

podmínkou

flexibilita

spolehlivost