PopisPRACOVNÍ NÁPLŇ
Hlavní náplní je montáž měřicích (kontrolních) fixtur a oživování a kalibrace výrobků, archivace měřicích a kalibračních protokolů. Budeš spolupracovat s úsekem servisu při opravách, používat měřicí přístroje. Jedná se o kombinaci operací od přizpůsobení mechanických dílů, vrtání, řezání závitů, frézování jednoduchých ploch, pilování, po elektro zapojení a celkovou montáž, tak požadujeme velmi "univerzální" schopnosti uchazeče

KOHO HLEDÁME?
šikovného člověka se SŠ elektro / strojní s praxí v elektro oboru
vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 výhodou, možnost proškolení přímo ve firmě.

CO NABÍZÍME?
zaškolení na pozici
práci na hlavní pracovní poměr
stabilní práci s jistým výdělkem
25 dní dovolené
odměny – za hospodářský výsledek, životní a pracovní jubilea
3 dny "sick days" navíc k řádné dovolené
dotované stravenky v hodnotě 120 Kč
kurzy angličtiny v pracovní době (více úrovní)
pružnou pracovní dobu
občerstvení na pracovišti – kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny
kolegy jako své kamarády :)
práci v malé české firmě s českými majiteli
místo výkonu práce: Valašské Meziříčí Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T11:08:27

Společnost

UNITES Systems a.s.
  • UNITES Systems a.s.
  • Kontakt : Hana Šafaříková
  • Telefon : +420 571 757 230
  • E-mail : hsafarikova@unites.cz
  • Adresa : Kpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

pracovní

elektro

montáž

měřicích

práci

výsledek

řádné

navíc

daysquot

quotsick