PopisPROJEKTANT energetických celků

Náplň práce
• Návrh technického řešení projektů (turbíny, kotle..)
• Příprava a zpracování podkladů autorizovaných projektantů a zakreslování technických výkresů
• Úpravy a změny výkresové dokumentace
• Vypracování technických specifikací, jejich optimalizace
• Jednání se zákazníky – technická specifikace, realizace přejímek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství
• Časová flexibilita
• Znalost čtení technické dokumentace, výkresů, schémat a zapojení
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na penzijní, životní pojištění
• Možnost výuky AJ nebo Čínského jazyka zdarma
• Zajímavou a samostatnou práci
• Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

Svůj životopis prosím zašlete na email: nejedla@ekolbrno.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T17:13:56

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá DiS.
  • Telefon : +420 543 531 674
  • E-mail : nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

technických

technické

projektant

práci po

průkaz

bnabízíme 25

dní

dovolené příspěvek

penzijní

životní