PopisNáplň práce
• Provádí odběr vzorků a jejich vyhodnocování
• Provádí zkoušky dle příslušných pracovních postupů

Požadujeme
• SŠ vzdělání
• Angličtina na mírně pokročilé úrovni
• Logické myšlení

Nabízíme
• Smlouvu na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení
• Navíc dovolená za odpracované roky
• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• Příspěvek na dopravu
• 3 dny placeného volna
• Docházkový bonus
• Pololetní bonus, výkonnostní bonus

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@gscaltex.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGS Caltex Czech, s.r.o. - sídlo, Bohumínská 455/20, Staré Město, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-01T14:07:04

Společnost

GS Caltex Czech, s.r.o.
  • GS Caltex Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Rusková
  • E-mail : info@gscaltex.cz
  • Adresa : GS Caltex Czech, s.r.o. - sídlo, Bohumínská 455/20, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

náplň

zájmu

dopravu 3

dny

placeného

volna docházkový

bonus pololetní

bonus

výkonnostní

bonusv