PopisASISTENT / ASISTENTKA PEDAGOGA
- PP na dobu určitou od 1.9.2019 do 30.6.2020, jedná se o plný úvazek (40 hod)
- Náplň práce: asistent pedagoga pro žáky SŠ
- Požadujeme: vzdělání střední odborná škola (ÚSO), vyučený kadeřník, který má zájem dále se ve svém oboru vzdělávat
- Pozice je vhodná i pro OZP a absolventy/absolventky
- V případě zájmu nám zašlete životopis e-mailem na adresu: iva.rindova@neslhk.com, kontaktní osoba: p. Rindová, tel. 776 213 424 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠtefánikova 549/27, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11 Mzda minimálně21840 Kč Mzda maximálně27750 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-02T02:52:17

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Kontakt : Iva Rindová
  • Telefon : +420 776 213 424
  • E-mail : iva.rindova@neslhk.com
  • Adresa : Štefánikova 549/27, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

Klíčová slova

asistent

případě

svém

oboru

vzdělávat

pozice

vhodná

ozp

absolventyabsolventky

zájmu