PopisPřijmeme mechanika do dvousměnného provozu při balení čokolády.
- Náplň práce: ošetřování a údržba plněautomatických strojů a zařízení, zjišťování poruch a provádění oprav, servis strojů, montáž a demontáž zařízení a strojů, ruční opracovávání strojních součástí, svářečské práce, strojní obrábění nebo také zpracování náčrtků a podkladů.
- Požadavky: základní znalost AJ nebo NJ, zkušenosti se vzduchovým ovládáním, znalosti v oblasti mechatroniky výhodou, svařovaní metodou WIG výhodou.
Platové ohodnocení se bude odvíjet od úrovně zkušeností a dovedností.
Pro více informací kontaktujte Lenku Wimbersky na TEL: 388 304 210 nebo e-mailem na: lenka.wimbersky@fsgruppe.com.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFetter + Spiritini Konfex s.r.o. - Prachatice, Nebahovská 68, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-02T02:52:17

Společnost

Fetter + Spiritini Konfex s.r.o.
  • Fetter + Spiritini Konfex s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Wimbersky
  • Telefon : +420 388 304 210
  • E-mail : lenka.wimbersky@fsgruppe.com
  • Adresa : Fetter + Spiritini Konfex s.r.o. - Prachatice, Nebahovská 68, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

strojů

práce

zařízení

přijmeme

wig

znalost

zkušenosti

vzduchovým

ovládáním

znalosti