Popismísto výkonu práce: B. Braun Avitum s.r.o.003
Budínova č.p. 2464/2bLibeň
Košatková Michaela Ing., e-mail: michaela.kosatkova@bbraun.com

Náplň práce: zajištění lékařské péče na dialyzačním středisku, včetně nefrologické ambulance.

požadavky: ukončené vš vzděl. absolvování interního kmene, atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou), praxe na dial. středisku. JIP nebo ARO (výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost zdravotnické legislativy ČR, znalost AJ (výhodou.

měsíční prémie a kvartální prémie, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvky na aktivity ve volném čase , očkování proti chřipce, zvýhodnění program na volání, podpora vzděl. aktivit. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostDvousměnný provoz PracovištěB. Braun Avitum s.r.o.003, Budínova 2464/2b, Libeň, 180 00 Praha 8 Mzda minimálně47828 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

B. Braun Avitum s.r.o.
  • B. Braun Avitum s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Košatková
  • Telefon : +420 271 091 111
  • E-mail : michaela.kosatkova@bbraun.com
  • Adresa : B. Braun Avitum s.r.o.003, Budínova 2464/2b, Libeň, 180 00 Praha 8

Klíčová slova

práce

znalost

výhodou

vzděl

prémie

středisku

zvýhodnění

kvartální

aro

podpora