PopisNáplň práce:
Vedení sociální agendy v DZR, individuální sociální práce s klientem včetně individuálního plánování, sociální šetření, sociálně právní poradenství, revize a aplikace Standardů kvality v sociálních službách, práce na PC v programu Cygnus.

Pracovní poměr:
Nástup možný ihned po ukončení VŘ, doba určitá - náhrada za MD.
Pracovní úvazek: 1,0 úvazku
Platová třída: Platová třída 10, /dle NV č. 341/2017 Sb./
Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, Návojná 100, 763 32 Nedašov

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. dle §110 zákona č. 108/2006 Sb.
Trestní bezúhonnost doložená aktuálním výpisem z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC - uživatelská znalost MS Office, samostatnost, týmová práce, schopnost empatie, spolehlivost, znalost sociální legislativy, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu.

Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (vč. čísla telefonu), číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.
Zašlete nejpozději do: 31. 8. 2019

Přihlášku, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, životopis s motivačním dopisem a aktuální výpis z trestního rejstříku zašlete na níže uvedený kontakt.
Kontakt:
Bc. Jan Šerý, e-mail : reditel@dssnavojna.cz; Dům sociálních služeb Návojná, Návojná 100, 763 32 Nedašov tel. 577 335 437, mob. 724 925 748

Poznámka k volnému pracovnímu místu:
Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky a pozváni k osobnímu pohovoru. Praxe v oboru a znalost problematiky duševních onemocnění vítána. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.
Odesláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely tohoto výběrového řízení. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace [650], Návojná 100, 763 32 Nedašov Mzda minimálně22800 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-02T02:52:17

Společnost

Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
  • Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jan Šerý
  • Telefon : +420 577 335 437,724 925 748
  • E-mail : reditel@dssnavojna.cz
  • Adresa : Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace [650], Návojná 100, 763 32 Nedašov

Klíčová slova

sociální

práce

znalost

návojná

práci

sociálních

řízení

trestního

třída

dle