PopisPrvní kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+E:
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další zajímavé benefity

Místo výkonu práce: Měnín 491, 664 57
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWC Servis s.r.o. -01, Měnín 491, 664 57 Měnín Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

WC Servis s.r.o.
  • WC Servis s.r.o.
  • Kontakt : Jan Kovář
  • Telefon : +420 774 568 040
  • E-mail : kovar@wcservis.cz
  • Adresa : WC Servis s.r.o. -01, Měnín 491, 664 57 Měnín

Klíčová slova

společnosti

zajímavé

práce

benefitymísto

stabilní

zázemí

ohodnocení

platové

výkonu