PopisSERVISNÍ TECHNIK / TECHNIČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: mechanické a elektrické opravy drobných přístrojů pro zdravotnictví
- Požadujeme: alespoň SŠ vzdělání elektrotechnického směru, vyhlášku č. 50, znalost práce na PC, příjemné vystupování, ŘP sk. B, orientaci v el. schematech a servisních manuálech, možnost ubytování v HK
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nejdříve zašlete strukturovaný životopis na e-mail: ucetni@polymed.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPetra Jilemnického 14/51, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-02T02:52:17

Společnost

POLYMED medical CZ, a.s.
  • POLYMED medical CZ, a.s.
  • Kontakt : Marie Beňová
  • Telefon : +420 491 611 581
  • E-mail : ucetni@polymed.cz
  • Adresa : Petra Jilemnického 14/51, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

práce

servisní

hk

vystupování

orientaci

schematech

servisních

manuálech

možnost

ubytování