PopisHotel sídlící v Kutné Hoře, hledá do svého týmu kolegyni na pozici Pokojská.

Náplň práce: zajištění kompletního úklidu pokojů (převlečení ložního prádla, úklid sociálního zařízení, vysávání aj.), doplňování minibarů, kontrola funkčnosti pokojového vybavení, zajištění předání použitého prádla do externí prádelny, zajištění úklidu ve společných prostorách hotelu (úklid výtahu, chodby aj.), obsluha, úklid a dozor nad wellness centrem, běžná údržba vířivky dle provozního řádu.
Požadujeme: zkušenost na obdobné pozici, pečlivost a pracovitost, čistý trestní rejstřík, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: práci na HPP/40hod/týdně, zázemí stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na výkonu, dynamický, profesionální a přátelský tým.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby Pracovištěcountry hotels & restaurants, s.r.o. P1, Palackého náměstí 316, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-08-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-02T02:52:17

Společnost

country hotels & restaurants, s.r.o.
  • country hotels & restaurants, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Nobilisová
  • E-mail : lucie.nobilisova@sma.cz
  • Adresa : country hotels & restaurants, s.r.o. P1, Palackého náměstí 316, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Klíčová slova

zajištění

úklid

prádla

pozici

úklidu

hotel

flexibilitu

rejstřík

trestní

čistý