PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
výroba cukrářských výrobků, návrhy dezertů, dodržování předepsaných technologických postupů, hygienických předpisů a kvality vyrobených pokrmů.

Požadavky:
praxe nutná - minimálně 2 roky v oboru. Základní znalost ruského a anglického jazyka - výhodou.

Nabízíme:
podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Pavlína Komárek Huťková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: komarekhutkova@hotel-jana.cz;
- osobně (v pracovní dny 09,00 - 15,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: HOTEL JANA a.s., Koliby č.p. 2824/2, 750 02 Přerov 2 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHOTEL JANA a. s., Koliby 2824/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

HOTEL JANA a.s.
  • HOTEL JANA a.s.
  • Kontakt : Pavlína Komárek Huťková
  • Telefon : +420 581 833 401
  • E-mail : komarekhutkova@hotel-jana.cz
  • Adresa : HOTEL JANA a. s., Koliby 2824/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

výkonu

nástup

komarekhutkovahoteljanacz

hlásit

kontaktní

osoby

paní

pavlína

komárek

huťková