PopisNáplň práce:
- zajištění lékařské péče na dialyzačním středisku, včetně nefrologické ambulance
Požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání, absolvování interního kmene, atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou), praxe na dialyzačním středisku, JIP nebo ARO (výhodou), znalost práce s PC (MS Office), znalost zdravotnické legislativy ČR, znalost AJ (výhodou)
Nabízíme:
- měsíční a kvartální prémie, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvky na aktivity ve volném čase (kafeteria), očkovní proti chřipce, zvýhodněný program na volání (Vodafone), podpora vzdělávacích aktivit Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostDvousměnný provoz PracovištěB. Braun Avitum s.r.o. 001, U nemocnice 3064, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

B. Braun Avitum s.r.o.
  • B. Braun Avitum s.r.o.
  • Kontakt : Jana Koverdynská
  • Telefon : +420 271 091 519
  • E-mail : jana.koverdynska@bbraun.com
  • Adresa : B. Braun Avitum s.r.o. 001, U nemocnice 3064, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

znalost

dialyzačním

středisku

výhodou

náplň

aktivity

měsíční

kvartální

prémie

dní