PopisDoporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 77 445 648 nebo 725 699 120 v době Po a ST od 8,00 - 10,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 77 445 648 nebo 725 699 120 ve výše uvedené době nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: dinatro@centrum.cz

Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří ( společnost Vet-Kučera s.r.o.)

Náplň práce - pomocné práce při úpravách terénu, pomocné práce při přípravných a dokončovacích stavebních činnostech,

Požadujeme - dobrou fyzickou zdatnost, smysl pro zodpovědnost

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDINATRO, s.r.o. - pracoviště Klášterec nad Ohří, Klášterec nad Ohří Mzda minimálně88 Kč Nastoupit od2019-08-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

DINATRO, s.r.o.
  • DINATRO, s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Tropp
  • Telefon : +420 377 445 648,725 699 120
  • E-mail : dinatro@centrum.cz
  • Adresa : DINATRO, s.r.o. - pracoviště Klášterec nad Ohří, Klášterec nad Ohří

Klíčová slova

práce

době

pomocné

životopis

doporučenku

terénu

ohří

společnost

vetkučera