PopisDISPEČER / DISPEČERKA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: vytěžování vozidel po celé EU,administrativa s tímto spojená, komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, cizí jazyk výhodou, flexibilnost, ochota učit se novým dovednostem, spolehlivost, samostatnost, energičnost
- Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, možnost pracovního růstu
- Benefity: příspěvek na dopravu, 13. plat, 14. plat, firemní akce, dovolená navíc
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: sawoffice@seznam.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAWTRANS s.r.o. - HK, Machkova 587/42, Třebeš, 500 11 Hradec Králové 11 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

SAWTRANS s.r.o.
  • SAWTRANS s.r.o.
  • Kontakt : Martin Dvořák
  • Telefon : +420 732 580 010
  • E-mail : sawoffice@seznam.cz
  • Adresa : SAWTRANS s.r.o. - HK, Machkova 587/42, Třebeš, 500 11 Hradec Králové 11

Klíčová slova

práce

plat

dispečer

benefity

nabízíme

nadstandartní

platové

ohodnocení

velmi

pěkném