Popiskontakt:Jarmila Slivova, tel.: 603226431, e-mail: jarmila@klenota.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Bílkova č.p. 855/19.
Náplň práce: výroba montování prvomodelů, pokročilé i standardní opracování šperků, spoluvytváření výrobních postupů, spolupráce s návrháři. Požadavky: vyučení/SŠ v oboru, zkušenost v oboru min. 5 let, zkušenost s výrobou prvomodelů, zájem o nové technologie, výhodou zkušenosti s nimi (3D laser, odlévání), schopnost vytvářet samostatně náročné šperky, zájem o výsledek, chuť odevzdávat profesionální práci, velký smysl pro detail, ochotu učit se, pracovat na sobě, zdokonalovat se. Nabízíme:práci na krásných špercích, pohodový kolektiv, příjené pracovní prostředí v centru Prahy, nástup ihned nebo dle domluvy. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBílkova 855/19, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

KLENOTA s.r.o.
  • KLENOTA s.r.o.
  • Kontakt : Jarmila Slivova
  • Telefon : +420 603 226 431
  • E-mail : jarmila@klenota.com
  • Adresa : Bílkova 855/19, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

zkušenost

prvomodelů

zájem

oboru

kontaktjarmila

detail

smysl

velký

profesionální

práci