Popismísto výkonu práce: Vrážská č.p. 143, Radotín, 153 00 Praha 512
kontakt: Salačová Eva DiS. e-mail: eva.salacova@manag.com
Hrubá měsíční mzda: od 25 000 -40 000Kč.
Společnost JANKA Radotín a.s. přijme Zámečníka - zručného "domácího kutila" na mechanickou dílnu.
Náplň práce: příprava materiálu pro sváření (očištění materiálu, sražení hran, řezání, bodování, zámečnické sestavení dílů před svářením), rovnání svařenců, velkou výhodou je znalost sváření (zaučíme)
Požadujeme: vzdělání v technickém směru, ideálně vyučení v oboru Zámečník, praxe na obdobné pozici velkou výhodou, svářečský průkaz výhodou, dobrá znalost čtení výkresové dokumentace, technický typ, manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: práce na jednu směnu, mzda od 165 Kč do 230 Kč/ hod. + výkonové bonusy 15 - 20 Kč/ hod., 5 týdnů dovolené, stravování nebo stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: eva.salacova@manag.com a do předmětu zprávy uveďte Zámečník - JANKA Radotín, a.s.

Zaměst.výhody:zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • Kontakt : Eva Salačová
  • Telefon : +420 725 980 356
  • E-mail : eva.salacova@manag.com
  • Adresa : Vrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512

Klíčová slova

práce

radotín

výhodou

místo

janka

sváření

materiálu

velkou

znalost

hod