PopisPrvní kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Náplň práce: přijímání a přepojování tel. hovorů, uvádění návštěv, přijímání a zapisování došlé a odeslané pošty vč. faktur, PC uživatelsky - excel, word, internet, další činnosti dle schopoností, možnost pracovního růstu a dalšího vzdělávání,
Požadujeme příjemnou a komunikativní osobu, která má chuť pracovat.

Zaměstnanecké výhody:
- placené obědy - 100,- kč/den (bez spoluúčasti zaměstnance), 25 dní dovolené, další benefity jako služební vozidlo dle dohody Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNetroufalky 797/7, Bohunice, 625 00 Brno 25 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

CD XXI, a.s.
  • CD XXI, a.s.
  • Kontakt : Lenka Kjučukovová
  • Telefon : +420 778 704 729
  • E-mail : lenka.kjucukovova@cdxxi.cz
  • Adresa : Netroufalky 797/7, Bohunice, 625 00 Brno 25

Klíčová slova

dle

přijímání

kontakt

placené

vzdělávánípožadujeme

příjemnou

komunikativní

osobu

chuť

pracovatzaměstnanecké