PopisÚspěšná a stabilní strojírenská společnost přijme pracovníka skladu hutního a plechového materiálu. Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu. V budoucnu možnost postoupit na pozici vedoucího skladu.
Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s PC, pečlivost, odpovědnost, loajálnost.
Pracovní doba 6:00 - 14:30. .
Pracovní náplň: příjem, uskladnění a výdej materiálu, příprava do výroby a příprava výrobků k expedici.K obsluze VZV a jeřábu zaškolíme.

Výhody: příspěvek na důchodové připojištění, závodní stravování, jazykový kurz AJ, pololetní a vánoční odměny

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNávrší 197, Jaroslavice, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně125 Kč Mzda maximálně135 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

Stöcklin, spol. s. r. o.
  • Stöcklin, spol. s. r. o.
  • Kontakt : Tomáš Vlach
  • Telefon : +420 724 041 325
  • E-mail : tomas.vlach@stoecklin.com
  • Adresa : Návrší 197, Jaroslavice, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

příprava

znalost

materiálu

úspěšná

obsluze

pracovní

náplň

příjem

uskladnění

výdej