PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
kontrolor jakosti ve strojírenství kontroluje kvalitu materiálů a výrobku, ověřuje funkčnost jednotlivých dílů, kompletních výrobků a zařízení.

Požadujeme:
manuální zručnost, zodpovědnost, vítaná praxe v oboru min. 3 roky

Nabízíme:
stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost odborného rozvoje a školení, práci v moderní firmě

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Bc. Milan Marek:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: dsp@dspprerov.cz;
- telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 706 874;
- osobně (každé pondělí od 10,00hod.) na adrese: DSP Přerov, spol. s r.o., Kojetínská č.p. 2900/51, 750 02 Přerov 2 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKojetínská 2900/51, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-03T02:20:50

Společnost

DSP Přerov, spol. s r.o.
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Milan Marek
  • Telefon : +420 581 706 874
  • E-mail : dsp@dspprerov.cz
  • Adresa : Kojetínská 2900/51, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

nástup

telefonicky

práci

moderní

firmězájemci

hlásit

kontaktní

osoby

milan

marek